НАБУ затримала заступника директора філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» Олексія Онисимюка

Читать на русском

НАБУ затримала заступника директора філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» Олексія Онисимюка

НАБУ затримала заступника директора філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» Олексія Онисимюка

Також детективи вже кілька днів проводять обшуки за низкою адрес, пов’язаних з директором з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» Едуардом Криціним, які стосуються всіх тендерів акціонерного товариства.

Національне антикорупційне бюро України затримало трьох осіб за підозрою створення корупційної схеми та надання хабара заступнику директора філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» за сприяння у укладанні договорів із «потрібними постачальниками» для потреб залізниці. За даними джерел , серед затриманих безпосередньо заступник директора «ЦЗО» Олексій Онисимюк.

У НАБУ повідомили , що на початку тижня затримали двох учасників групи, які пропонували хабар посадовій особі, а згодом затримали й самого заступника директора. За даними слідства, у квітні-травні чиновник "Укрзалізниці" отримав новий автомобіль Toyota Camry, придбаний в автосалоні за 1,55 млн₴ За такий «подарунок» він допоміг укладенню договорів з необхідними «постачальниками», і навіть діяв у тому інтересах і під час контрактів і оплаті.

Слідчі відшукали автомобіль у Львівській області та вилучили для забезпечення збереження речового доказу та вирішення питання про спеціальну конфіскацію.

У вівторок, 23 травня, затриманим повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368 (Підкуп особи, яка надає публічні послуги), ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка чи надання неправомірної вигоди посадовій особі), ч. 1, ч. 2 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України.

Наразі НАБУ та САП вживають заходів щодо встановлення всіх можливих учасників злочину. Зокрема, напередодні НАБУ та САП провели обшуки у директора з економічної та інформаційної безпеки акціонерного товариства «Укрзалізниця» Едуарда Крицина. До речі, останнього пов’язують із Артемом Шило, який вважається наближеним до заступника керівника Олега Татарова.

skelet.info